0212 448 38 38 - info@adim34.com
ADIM 34

Ormanköy Çekmeköy

Ormanköy
AÇIKLAMA Ormanköy projemizi 58 bin kişiden alınan fikir ve görüşlere göre geliştirdik. Yaşadığımız evin, ihtiyaçlarımıza karşılık veren fonksiyonelliği yanında fiziksel olarak da sağlığımıza ne kadar etkili olduğunun bilinciyle, sağlık otoritelerinden oluşan kurulun önerilerini esas alarak “Sağlıklı Ev” konseptini hayata geçirdik. Pandemi sonrası gayrimenkul anlayışının dünyadaki en önemli örneklerinden birini Ormanköy'de göreceksiniz. Sağlıklu ev konsepti ORMANKÖY ile başlıyor Mutlaka bilmeniz gereken ormanın tedavi edici etkileri * Ormandaki ağaç kokusu 2. tip diyabet ve obezitenin önüne geçer. * Kalp ritmini ve tansiyonu düzenler * Stres seviyesini düşürür * Ağaçtan yayılan yağlar, bakteriler ve virüslere karşı koruma sağlar. * Uykusuzluğun giderilmesine yardımcı olur. * UV-B’yi azaltarak cilt rahatsızlıklarının önüne geçer. Şehrin ortasında, merkezi noktada. Kuzey Çevre Yolu bağlantısının Yanı başında olan Ormanköy, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsünün de tam ortasında bir konuma sahip. Ayrıca her iki havalimanının kavşaklarının tam merkezinde. Hemen yanında yer alan Çekmeköy metrosuyla 20 dk. mesafede olan Üsküdar-Marmaray hattına aktarmayla Halkalı’dan Gebze’ye kadar hızlı ve kolay ulaşım sağlanmaktadır.
ADIM 34 GAYRİMENKUL Kayabaşı Mah. Kayaşehir Blv. Adım İstanbul Sitesi Cad. No: 40 AL Başakşehir / İstanbul Tel : 0212 448 38 38 Gsm: 0555 110 69 38 E-posta: info@adim34.com Web: www.adim34.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Ormanköy Çekmeköy
Bizi Arayın