0212 448 38 38 - info@adim34.com
KURUMSAL

Hakkımızda

ADIM 34 GAYRİMENKUL Gayrimenkul yatırım danışmanlığı ile yaklaşık 7 yıldır emlak piyasasında hizmet veren Hamit Süleymanoğlu, Adım Emlak Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı ile kurduğu ekip çok yönlü aktif bir hizmet vermektedir. Yapılan bu hizmetlerle; gerek yerli gerekse yabancı yatırımcılarına yüksek düzeyde gelir elde edilmesi sağlanılmıştır. Proje bazlı veya lokal gayrimenkul alım satım işleri yanında, eşyalı eşyasız konut kiralama, arsa ve arazi hizmetlerini sunmaktadır. Misyon Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı hizmetinde öncü kuruluş olma, sektördeki gelişmeleri takip ve yeniliklere açık olmak. Toplumsal değerlere ve müşteri memnuniyetini öncelemek, güvene dayalı danışmanlık hizmetlerini vermektir. Vizyon Profesyonel ekiplerimizle müşterilerimizin beklentilerine cevap vermek, planlı ve nitelikli gayrimenkul yatırım anlayışını yaymak, ülkemizin ve çalışanlarımızın geleceğine katkı sağlamaktır.
ADIM 34 GAYRİMENKUL Kayabaşı Mah. Kayaşehir Blv. Adım İstanbul Sitesi Cad. No: 40 AL Başakşehir / İstanbul Tel : 0212 448 38 38 Gsm: 0555 110 69 38 E-posta: info@adim34.com Web: www.adim34.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın