0212 448 38 38 - info@adim34.com

Çalışma Arkadaşlarımız

Hamit SÜLEYMANOĞLU
Broker 0532 454 55 34 0212 448 38 38 hamit@adim34.com
Elif HANÇERLİOĞLU
Gayrimenkul Danışmanı 0546 454 55 34 0212 448 38 38 elif@adim34.com
Mazin Abdulsattar MOHSİN
Broker 0555 110 63 38 0212 448 38 38 mazin@adim34.com
Melih ÖZAR
Gayrimenkul Danışmanı 0555 110 67 38 0212 448 38 38 melih@adim34.com
Adem KÖKTEN
Gayrimenkul Danışmanı 0532 435 39 65 0212 448 38 38 adem@adim34.com
Ahmet ÇAKIR
Gayrimenkul Danışmanı 0555 110 75 38 0212 448 38 38 ahmet@adim34.com
Mehmet ÇAKIL
Gayrimenkul Danışmanı 0533 607 95 63 0212 448 38 38 mehmet@adim34.com
Suat YÖRDEM
Gayrimenkul Danışmanı 0555 110 62 38 0212 448 38 38 suat@adim34.com
Gül
Gayrimenkul Danışmanı Gül Evcimen 0555 110 69 38 0212 448 38 38 gul@adim34.com
Hacı Mustafa MUTLU
Gayrimenkul Danışmanı 0555 110 61 38 0212 448 38 38 hmutlu@adim34.com
Selahattin KAHRAMAN
Ticari Gayrimenkul Uzmanı 0532 524 76 43 0212 448 38 38 selahattin@adim34.com
Enes
Enes Gayrimenkul Danışmanı 0535 662 85 23 0212 448 38 38 enes@adim34.com
Abdulkadir GEÇEN
Gayrimenkul Danışmanı 0542 739 39 35 0212 488 38 38 kadir@adim34.com
ADIM 34 GAYRİMENKUL Kayabaşı Mah. Kayaşehir Blv. Adım İstanbul Sitesi Cad. No: 40 AL Başakşehir / İstanbul Tel : 0212 448 38 38 Gsm: 0555 110 69 38 E-posta: info@adim34.com Web: www.adim34.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın