0212 448 38 38 - info@adim34.com
ADIM 34

Başakşehir 5. Etap 1. Kısım

Başakşehir 5. Etap
AÇIKLAMA Yuvaya dönüşecek evler... 3592 daireli Başakşehir 5. Etap'ta, toplumun her sosyo-ekonomik kesimine hitap eden konut tipleri bulunuyor. Sosyal konut kapsamında üretilen 95m²'lik Lale Evleri sadece evi olmayan vatandaşlar için üretildi. Yine aynı şekilde 115 m²'lik Çiğdem Evleri alt gelir grubuna yönelik olarak tasarlandı. 135m²'lik Kardelen Evleri orta gelir düzeyine; 193m²'lik Zambak Evleri ise kalabalık ailelere göre tasarlandı. Kiptaş, Başakşehir konutlarını planlarken konutların çevre düzenlemesinde modern peyzaj mimarisi anlayışıyla örnek olacak farklılık yarattı. 5. Etap konutlarının çevresinde yeşil alanlara, yürüyüş patikalarına ve parklara geniş yer verildi. Bu konutlarda yaşayanlar sakin ve huzurlu bir ortamın keyfini sürerken, sağlıklı bir yaşam için spor yapma olanaklarına da sahipler. Radye temel tünel kalıp, beton testi, zemin etüdü, deprem mevzuatına uygun inşaat, her safhada kontrol, birinci sınıf malzeme kullanımı KİPTAŞ'ın tüm projelerinde olduğu gibi İstanbul'un deprem gerçeği göz önünde bulundurularak uygulandı. Dış cephe ısı izolasyonu, otoparklar, çocuk oyun alanları, alışveriş merkezleri, sosyal donatı alanları ve KİPTAŞ tecrübesi... Ayrıcalıklı bir yaşam sunan Başakşehir 5. Etap'ta biraraya getirildi.
ADIM 34 GAYRİMENKUL Kayabaşı Mah. Kayaşehir Blv. Adım İstanbul Sitesi Cad. No: 40 AL Başakşehir / İstanbul Tel : 0212 448 38 38 Gsm: 0555 110 69 38 E-posta: info@adim34.com Web: www.adim34.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Başakşehir 5. Etap 1. Kısım
Bizi Arayın